Turvalised firmaüritused Covid-19 ajastul Klaara-Manni puhkekeskuses


Siin on turvalineKlaara-Manni puhkekeskuses Pärnumaal on õhku ja ruumi!
Siin saate kõik oma firmaüritused turvaliselt läbi viia – olgu see siis seminar, koolitus, team building või sügis-talve-päevad kolleegidega tiimitunde loomiseks või kinnitamiseks! Meie aga hoolitseme selle eest, et kõigi osalejate vaim püsiks värske ja energiatase laes.

AVARAD RUUMID

Klaara-Manni puhkekeskuse MELANIE seminari- ja peomaja esimesel korrusel asub toitlustus- ja peoruum ning teisel korrusel kaks seminariruumi:
– Kamina saal (85 m²), mahutab 20-30 inimest
Suur saal (124 m²), mahutab 50-100 inimest
Akendest avanev vaade rohelisele männimetsale tagab aastaringselt loomuliku valguse ja aitab silmadel ekraanide vaatamisest puhata!

 • Võimalus grupitöödeks kuni 6 erinevas ruumiosas läbi kahe korruse
 • Kaasaegne seminaritehnika (projektor, ekraan 280 cm, pabertahvel, pliiatsid, märkmepaber)
 • Tasuta maitsevesi läbi kogu päeva
 • Tasuta ülikiire WiFi
 • Videokonverentsivõimalus 2. korruselt otseülekandena 1. korruse peo- ja toiduruumi

TERVISLIK TOIT

Et vaim värskes õhus ikka värske püsiks, valmistame teile kohalikust toorainest tervislikud kohvi- ja energiapausid ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad.

MUGAV MAJUTUS

Majutuseks pakume erineva suurusega tube ja apartamente kuni 100 inimesele: 25 erineva suurusega tuba, kokku 60 voodit ja 40 lisavoodit, tutvuge kõigi võimalustega siin »

PEALE TÖIST PÄEVA

 • Maanaise spaa ehk õige puuküttega eesti saun koos vihtlemise ja pangedušiga. Saunalavale mahub samaaegselt kuni 15 in. Hind 150 € pluss 15 € iga saunalise kohta (kuni 15 inimest).
  Vaaata täpsemalt »
 • Lõkkeõhtu
  Meie spetsiaalne lõkkeplats koos pinkide ja turvalise tuleasemega on kui loodud kolleegidega mõnusaks sumistamiseks. Ja eks on ju teada tõde, et mis lõkke ääres räägitud, see “nii on”! Lõkkeõhtu hind 60 €.
  Lisatasu eest võimalus juurde tellida jahimehe jutud või pillimees.
 • Ringkäik kõrval asuvasse Randivälja kirikuhoonesse – seminarikliendile TASUTA!
  Klaara-Manni puhkekeskuse pererahvana oleme läbi aastate hoolt kandnud ka selle eest, et kohalik elu ja ajaloolised maamärgid ikka säiliks. Meie puhkekeskuse kõrval asuv Randivälja kirik valmis 1869a ning erinevatel aegadel on hoone olnud kasutuses nii pühakojana, viljaaidana kui ka tünnilaona. Nüüdseks oleme koos kohaliku külaseltsiga kirikuhoone renoveerinud ja pakume ka oma puhkekeskuse klientidele võimalust tutvuda kauni ning väärika ajalooga kirikuhoonega.

KÜSI PAKKUMIST!

Iga seminar, koolitus ja firmaüritus on erinev – koostame teie soovidele vastava pakkumise, olgu selleks seminaripakett, majutusega firmaüritus või tore koosviibimine kolleegidega.
Saatke meile HINNAPÄRING »

Klaara-Manni seminarikeskus asub Pärnumaal, üsna Eesti keskel – Tallinnast 1,5h, Tartust 2h ja Pärnust 30min.

Lisainfo: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745