Seminarid


Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus asub Pärnumaal, üsna Eesti keskel – Tallinnast 1,5h, Tartust 2h, Pärnust 30min  ja Riiast 2,5h. Rohelusega ümbritsetud seminarikeskus pakub kvaliteetset seminariteenust kuni 150 osalejaga üritusteks – oodatud on nii seminarid ja konverentsid, strateegiapäevad ja koolitused, kui ka suvepäevad ja firmaüritused. Oodatud on ka liikumispuudega külalised.

Meie juures on garanteeritud tasuta maitsevesi ja ülikiire WiFi läbi kogu päeva! Lisaks valmistame teile kohalikust toorainest tervislikud kohvi- ja energiapausid ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad.

Iga seminar, koolitus ja firmaüritus on erinev – koostame teie soovidele vastava pakkumise, olgu selleks seminaripakett, majutusega firmaüritus või tore koosviibimine kolleegidega.
Saatke meile hinnapäring »

Turvalised firmaüritused Covid-19 ajastul Klaara-Manni puhkekeskuses »

MELANIE seminari- ja peomaja

Melanie seminarisaalMelanie seminari- ja peomaja 1. korrusel asub toitlustus- ja peoruum ning 2. korrusel kaks seminariruumi: Kamina saal ja Suur saal. Kahe ruumi ühendamisel tekib Avatud saal. Akendest avanev vaade rohelusele tagab aastaringselt loomuliku valguse ja aitab silmadel ekraanide vaatamisest puhata!
 
Seminariruumid mahutavad kokku kuni 130 inimest. Võimalus grupitöödeks kuni 6 erinevas ruumiosas. Kaasaegne seminaritehnika (s.h ekraan 280 cm) ja videokonverentsivõimalus teiselt korruselt otseülekandena esimese korruse peo- ja toiduruumi

Ruumide täpsem kirjeldus ja galerii »

LAALI klaaspaviljon UUS!

Laali klaaspaviljonUue klaaspaviljoni lükandseinad on täies ulatuses avatavad. Läbi kahe korruse ulatuv hoone on ideaalne paik nii töisteks üritusteks kui ka suvepäevadeks ja pidudeks. Soojal ajal sobib suurepäraselt õueseminarideks.

Mahutab kuni 150 inimest. Võimalus grupitöödeks kuni 6 erinevas ruumiosas läbi kahe korruse. Kaasaegne seminaritehnika, s.h ekraan 180 cm ja kaks külg-ekraani (50“ ja 48“).

Klaaspaviljoni täpsem kirjeldus ja galerii »

Seminarile lisaks pakume ja aitame korraldada:

  • Seminaritoitlustust, kohalikust toorainest tervislikud kohvi- ja energiapausid ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid.
  • Majutuseks erineva suurusega tube ja apartemente kuni 100 inimesele: 25 erineva suurusega tuba, kokku 60 voodit ja 40 lisavoodit, tutvuge kõigi võimalustega siin »
  • Võimalus rentida lisaks välitelgid: 1 telk 4×4 m, 1 telk 4×8 m ja 3 kaartelki diameetriga 3m
  • Jahedate ilmadega soovitame lisaks rentida gaasisoojendajaid (35 €/tk, päev)
  • Aktiivset tegevust seminaripäeva puhkepausideks ja peale töist päeva!
  • Elamushetki! Muusikalised elamused, näitemängulust ja tantsu keerutamise võimalus

Seminaritehnika, mis ei kuulu ruumi kasutuse hinna sisse:
– Dataprojektori kasutus 35€/päev
– Printeri teenus 0,50€/1 lk
– Videokonverents 2. korruselt otseülekandena 1. korruse peo- ja toiduruumi 120 €/päev

Küsige pakkumist: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745