Ruumid


Klaara-Mannis on teil võimalik kasutada järgmiseid ruume:

KLAARA-MANNI PEO- JA
PUHKERUUM
50 m2 rõõmus ruum, kus asuvad kamin ja baarilett, kõrval õue avanev terrass. Ruumis on TV, video, muusikakeskus. Võimalik katta peolaudu kuni 35-le inimesele.
MELANIE PEO-JA PUHKERUUM 120 m2 suurune ruum, kus on võimalik korraldada vastuvõtte kui ka kurb sündmusteks. Ruumis on kamin, baarilett, muusikakekus kui ka wifi ühendus. Uks avaneb nii suitsuruumi kui ka terassile. Laudu on võimalik ca sajale inimesele.
KAMINARUUM 42 m2 suurune keldrikorrusel asuv kaminaruum, mis asub KM peamajas. Võimalik rentida eraldi või koos saunaga. Eraldi väljapääsud terassile ja põhikorruse puhkeruumidesse.Piljard.
SAUN puuküttega, leiliruumi lavale mahub korraga kuni kuus inimest. Pesuruumis kaks dussi. Renditakse koos kaminaruumiga.
SENNI SAUN Asub õuealal ja kasutatakse koos Laali paarguga. Puuküttega ja pange dushiga sauna mahub korraga 15 inimest lavale. (Maanaise spaa)
SEMINARIRUUM 120 m2 suurune ruum, kus on võimalik korraldada seminare või koosolekuid. Vajadusel pabertahvli ja grafoprojektori kasutamine. Võimalik läbi viia koolitusi kuni 100 inimesele. Lisana kasutada Wifi.
KOOSOLEKURUUM eraldi ruum kuni 10 inimesele. Eraldi söögiruum. Lisana kasutada Wifi.
KÖÖK Võimalik kasutada koos Klaara-Manni peo-ja puhkeruumiga. Söögi valmistamiseks kasutada gaasi- ja elektripliit, mikrouun. Külmkapp, nõudepesumasin, kohvimasin ja muud köögitarbed.
VILHELMIINE MAJAKE 16 m2 mõnus majake metsa veeres.