UUS! Õueseminar Laali klaaspaviljonis


Siin on turvalineKlaara-Manni seminarikeskus Pärnumaal  ootab suviseid õueseminare pidama! Meie uhiuues klaaspaviljonis saate iga ilmaga värskes viirusevabas õhus töised jutud räägitud, kui vaid linnulaul ja metsakohin mõtteid hajevile ei vii…

Eripakkumine! Aprillist oktoobrini 2021 seminarikliendile TASUTA ringkäik Randivälja kirikuhoonesse.

Läbi aegade on paargu ehk suveköök olnud eestlaste lemmik suvine kogunemispaik. Meie juures sai aga paargu täiesti uue tähenduse – lisasime paargule klaaspaviljoni, mille klaasist lükandseinad on täies ulatuses avatavad ja millel ilmastikukindel katus alati pea kohal. Läbi kahe korruse ulatuv klaaspaviljon mahutab kuni 130 inimest laudade taha.

Paargu klaaspaviljonJa et vaim värskes õhus ikka värske püsiks, siis valmistame teile kohalikust toorainest tervislikud kohvi- ja energiapausid ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad.

Õueseminar Laali klaaspaviljonis:

 • Mahutab kuni 130 inimest laudade taha ja kuni 150 inimest teatristiilis
 • 1. korruse pindala on 160 m2, 2. korruse pindala 100 m2
 • Võimalus grupitöödeks kuni 6 erinevas ruumiosas läbi kahe korruse
 • Kaasaegne seminaritehnika (projektor, ekraan 180 cm, pabertahvel, pliiatsid, märkmepaber)
 • Tasuta maitsevesi läbi kogu päeva
 • Tasuta ülikiire WiFi
 • Töine seminaripäev on tagatud iga ilmaga!

Majutuseks pakume erineva suurusega tube ja apartamente kuni 100 inimesele: 25 erineva suurusega tuba, kokku 60 voodit ja 40 lisavoodit, tutvuge kõigi võimalustega siin »

Peale töist päeva soovitame:

 • Ringkäik kõrval asuvasse Randivälja kirikuhoonesse – seminarikliendile TASUTA!
  Randivälja kirik valmis 1869. a, erinevatel aegadel on hoone olnud kasutuses nii pühakojana, viljaaidana kui tünnilaona. Nüüdseks oleme koos kohaliku külaseltsiga kirikuhoone renoveerinud kontsertide jm ürituste paigaks.
 • Ringkäik meie maheaeda (60 min)
  Räägime taimede mahekasvatusest, tutvume erinevate köögiviljadega, õpime vahet tegema keemilise ning orgaanilise väetise baasil kasvatatud köögiviljal, räägime erinevatest köögiviljade muldadest ja kas kõik köögiviljad ikka kasvatatakse tänapäeval mullas? Ringkäigu lõpetab „umbrohu“ suupiste. Hind 9 €/in (min 10 osalejat)
 • Õige puuküttega eesti saun koos vihtlemise ja pangedušiga
  Saunalavale mahub samaaegselt kuni 14 in. Suvisel ajal võime värsked vihad koos teha!
  Sauna hind al 150 €/õhtu

Klaara-Manni seminarikeskus asub Pärnumaal, üsna Eesti keskel – Tallinnast 1,5h, Tartust 2h, Pärnust 30min  ja Riiast 2,5h.

Küsige pakkumist: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745