Majutus


KM kompleksKompleks:  Klaara-Manni puhkemaja avas oma uksed külalistele 2002a. puhkemajad on sisustatud nii  nagu oleksid vanemad veel kohal ja oma hoolivusega aitavad Teie puhkuse/ töiste tegemiste aja mugavaks muuta.

Klaara-Manni maja kompleksi kuulub kolm puhkemaja, seminarihoone, grillmajake , suvine katusealune, kaks sauna, lastemänguväljak, palliplatsid. Eraldi asub parkimisala.

Majutuseks 20 tuba- voodikohti kuni 65le.

Seminarihoone – UUS VALMIMAS – mahutab ca 120 inimest / küsi hinnapakkumist /-suunab e-kirjale!

Hästi hooldatud hooviala.

Telkimise võimalused.

Klaara-Manni puhkemaja ehk peamaja


Majas on peoruum – söögisaal, kaminaruum koos piljardiga, saun, seminariruum, köök. Majutuseks 6 tuba. Voodikohti 12-le inimesele

Loe Lähemalt Bed Icon Bed Icon Bed Icon Bed Icon Bed Icon

Klaara maja – kahesed ja kolmesed toad, apartemendid


Soodne majutus Pärnu

Klaara maja 1. korrusel on 8 superior tuba. Igal toapaaril on ühine esik-kaminaruum. Kõigil tubadel on privaatne wc ja duširuum ning toad on kohandatud ka liikumispuudega külalistele. Maja 2. korrusel asuvad 3 avarat kööginurgaga apartamenti.

Loe Lähemalt Bed Icon Bed Icon Bed Icon Bed Icon

Väike-Manni maja


Väike-Manni majas on 4 tuba,: kaks kahest tuba, üks kolmene tuba ja üks ühene tuba. Igas toas asub lae all ka üks pikk lavats, mis on eriti populaarne lastega perede seas! Siia on oodatud ka lemmikloomad.

Loe Lähemalt Bed Icon Bed Icon Bed Icon Bed Icon Bed Icon

Majutus ja puhkus looduses, ka kontaktivabalt!


Klaara-Manni suvemajutus

Pakume võimalust kvaliteetseks lühipuhkuseks looduses nii peredele kui seltskondadele ja just sellises tempos nagu ise soovite. Tulge mõnepäevasele puhkusele maale ja avastage looduskauneid kohti!

Loe Lähemalt Bed Icon Bed Icon Bed Icon Bed Icon Bed Icon

Klaara maja – apartemendid


Klaara maja

Klaara maja 2. korrusel asuvad kolm avarat kööginurgaga apartamenti. Kõigil on privaatne rõdu ning majutusvõimalused 5-le, 8-le ja kuni 12-le inimesele.

Loe Lähemalt