Majutus ja suvepuhkus looduses, ka kontaktivabalt!


Tulge mõnepäevasele puhkusele maale ja avastage looduskauneid kohti lähiümbruses: Tori põrgu ja Tori hobusekasvandus, Tootsi turbamuuseum, loodus- ja kanuumatkad Soomaa rahvuspargis. Klaara-Manni puhkekeskus asub Pärnumaal, Tori külje all Randivälja külas, pakume puhkusevõimalusi nii peredele kui seltskondadele ja just sellises tempos nagu ise soovite!

Ujumiseks ja veemõnude nautimiseks soovitame Pärnu jõge, mis asub lühikese jalutuskäigu kaugusel. Kui aga soovite mere äärde rannamõnusid nautima minna, siis Eesti esiplaaž Pärnus asub meist poole tunni sõidutee kaugusel, rahulikuma ranna otsijatele soovitame aga Valgeranda 40 min sõidutee kaugusel. Meie puhkemajal on tore laste mänguväljak ja võimalus discgolfi mängida. Kui soovite puhkuse ajal ka midagi uut proovida, siis soovitame Jumping Fitness’i, vt infot siit.

Kui ilm ja veetemperatuur on teie jaoks liiga jahe, aga soovite siiski veemõnusid nautida, siis soovitame ehedat Eesti sauna, meie Senni saun on just selline nagu meie esivanematel – puuküttega, korralik leil ja vihtlemine ja karastamiseks pangedušš.
Või minge kanuumatkale, näiteks Soomaalt mööda Navesti ja Pärnu jõge meie puhkekeskuseni. Kanuumatka hind alates 25 €/in alates 2 matkajast.

Majutuseks pakume:

 • Klaara puhkemaja
  Igal toapaaril on ühine esik-kaminaruum ja otseuks õue. Kõigil tubadel on privaatne wc ja duširuum.
  Hind al 58 €/öö kahene tuba, 69 €/öö kolmene tuba
 • Apartemendid kööginurgaga
  Klaara puhkemaja teisel korrusel asuvad apartemendid:
  3 magamistoaga apartement kuni 12-le ja ühe magamistoaga apartement kuni 5-le. Mõlemal on avarad kööginurgad ja privaatne rõdu.
  Hind al 105 €/öö ühe magamistoaga apartement kuni 5-le ja al 220 €/öö kolme magamistoaga apartement kuni 12-le.
 • Väike-Manni puhkemaja
  Igal toapaaril on ühine esik ja dušš koos wc-ga, otseuks õue. Igas toas asub lae all ka üks pikk lavats, mis on eriti populaarne lastega perede seas. Siia on oodatud ka lemmikloomad!
  Hind al 48 €/öö kahene tuba, 63 €/öö kolmene tuba, lemmikloom 12 €/öö
 • Klaara-Manni peamaja
  Suurtele peredele soovitame Klaara-Manni peamaja, mis mahutab kuni 25 inimest ja kus on lisaks 7 majutustoale ka puhke- ja söögiruum, saun, kaminaruum ja snuukrilaud.
  Hind al 565 €/öö. 

Ja et õige puhkuse juurde Eestimaal kuulub ka saun, siis neid on meil 2 erinevat Eesti sauna:

 • Majasaun koos kaminaruumiga
 • Senni saun e. õuesaun
  Lisaks pakume ka saunamütse ja saunavihte

Majutuse hinnas sisaldub alati parkimine, voodipesu kasutus ja lõpukoristus. Soovi korral saate lisaks tellida ka hommikusöögi, kasvõi hommikupiknikuna toa ukse taha!

Küsige pakkumist oma puhkusele: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745

«