Laste sünnipäevad


Laste sünnipäevadKlaara-Manni puhkekeskuse uus klaaspaviljon koos avara õueala ja mänguväljakuga sobib suurepäraselt laste sünnipäevade tähistamiseks ja teemapidudeks. Uue klaaspaviljoni klaasist lükandseinad on täies ulatuses avatavad, nii on ilmastikukindel katus alati pea kohal sõltumata aasta-ajast.

Vastavalt sünnipäevalapse soovidele saame lisaks pakkuda süüa-juua ja uhke sünnipäevatordi, tellida batuudi ja kutsuda lastetaltsutaja. Suurematele lastele aga tellida hobused Tori hobusekasvandusest, teha lõket, mängida discgolfi või korraldada vibumatk kõrval asuvas metsas.

Eripakkumine laste sünnipäevadeks meie uues klaaspaviljonis!

Pakkumine kehtib:
pühapäeviti kuni 28.03.2021

Sünnipäevapeo hind: al 100 € / 3 tundi

Laste sünnipäevadHind sisaldab: klaaspaviljoni kasutamist koos õueala ja mänguväljakuga

Lisatasu eest:
– “lastetaltsutajat”, hind kokkuleppel
– batuut 150 € / 3 tundi
– toitlustus 7 €/laps, sisaldab morssi ja maitsevett, purgisalatit (kartuli või makaronisalat purgikestes), kanasnäkke ja krussviinereid, köögivilju dipkastmega ja puuvilju.
– tort, kohupiima-tort 16 €/kg, kräsupea-tort 12 €/kg (soovitame arvestada 150 g inimese kohta)
– kõlar 78 €, kõlari saab bluetoothiga ühendada oma seadmega ja nii on garanteeritud, et sünnipäevalapse lemmikmuusika kõigi osalejateni jõuab!
– lõke 60 €
– hobused Tori hobusekasvandusest, hind kokkuleppel
– discgolf, 5 korviga rada koos ketastega
– vibumatk metsas

Lapsevanemate ERI!
Et emadel-isadel laste möllu ajal igav ei hakkaks, soovitame peo ajaks vanematele tellida Jumping®Fitness treeningu. Hind 8 €/in, kehtib alates 5 inimesest.

Kaugemalt tulijatele pakume majutuseks erineva suurusega tube ja apartemente, tutvuge kõigi võimalustega siin »

Küsige pakkumist: e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745  või saatke meile päring alloleva vormi kaudu!

Laste sünnipäevapeo päring

Lastega peredele meeldib  meie juures kõige rohkem majutumine Väike-Manni majas (kus on lisavooditena lae all lavatsid) ja Klaara majas (kus on kahesed ja kolmesed toad ühise kaminaruum-esikuga). Suurematele peredele sobivad eriti hästi Klaara maja apartemendid.